Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Hacı adayları Havaalanını Birbirine Kattı

Hac görevini yerine getirmek için Şanlıurfa GAP Havaalanına gelen hacı adayları uçağın geç gelmesi sebebiyle havaalanını birbirine kattı. Kutsal topraklara gitmek için Türk Hava Yollarına ait yolcu uçağının gelmemesi havaalanında..

Kategori: Havacılık haberleri

Hac görevini yerine getirmek için Şanlıurfa GAP Havaalanına gelen hacı adayları uçağın geç gelmesi sebebiyle havaalanını birbirine kattı.

Kutsal topraklara gitmek için Türk Hava Yollarına ait yolcu uçağının gelmemesi havaalanında tepkiye neden oldu.Bugün saat 12.50’de kalkması gereken uçağın 6 saat rötar yapması hacı adaylarının sabrının taşmasına neden oldu.300 kişilik kafileden yükselen sesler THY çalışanlarının yeterli bilgi vermemesinden dolayı daha da yükselmeye başladı.Yetkililerin hacı adaylarına bilgi vermesi bekleniyor.

Havayolu şirketleri uçak seferlerinin çok yoğun olması sebebiyle vaktinde uçuşlarını gerçekleştiremediklerini ifade ediyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri