Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Gümrük Kapıları Oy Sonuçları

12 Haziran Genel Seçimlerinin sona ermesi ile birlikte oy sayım işlemlerine başlayan sandık görevlileri tüm Türkiye’de hızlı bir çalışma sonucunda kısa bir zaman içerisinde sonuçlar hemen hemen kesinleşti.Türkiye genelinde AKP..

Kategori: Havacılık haberleri
12 Haziran Genel Seçimlerinin sona ermesi ile birlikte oy sayım işlemlerine başlayan sandık görevlileri tüm Türkiye’de hızlı bir çalışma sonucunda kısa bir zaman içerisinde sonuçlar hemen hemen kesinleşti.Türkiye genelinde AKP üstünlüğü gözlemlenirken yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın oy kullanmış olduğu Günrük Kapılarında da sonuçlar hemen hemen kesinleşti.
Ülke genelinde 14 havaalanında gurbetçi vatandaşlarımız oy kullandı.10 Mayıs tarihinde başlayan oy verme işlemine yurttaşlarımızdan büyük ilgi gösterildi.Sınır kapılarında oy oranlarını kesin olmamakla birlikte Türkiye genelinde oluşan oy oranları ile doğru orantılı olarak benzerlik gösterdiği ilk gelen haberler arasında.
Seçim sonuçları bize ulaştıkça sitemizden oy oranlarını öğrenebilirsiniz.
İşte Kesin Sonuçlar BURADA

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri