Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Gulfstream Aerospace Corp. Kazayı Doğruladı

Dünyada üretilen en lüks jet olan Gulfstream G650’nin düştüğü haberini  üretici firma doğruladı.Cumartesi günü düştüğü açıklanan jetin neden düştüğü hakkında kesin bir açıklama yapılmadı. En pahalı jet olarak bilinen Gulfstream G650’nin..

Kategori: Havacılık haberleri

Dünyada üretilen en lüks jet olan Gulfstream G650’nin düştüğü haberini  üretici firma doğruladı.Cumartesi günü düştüğü açıklanan jetin neden düştüğü hakkında kesin bir açıklama yapılmadı.

En pahalı jet olarak bilinen Gulfstream G650’nin test sırasında düşmesi bu jetlerden kullanan müşterileri tedirgin etmemek amacıyla açıklanmıyordu.Ancak test uçuşu sırasında bir jetin düştüğünün duyulması üzerine açıklama bekleyen kamuoyuna bir açıklama yapan Gulfstream Aerospace Corp. yetkilileri test sırasında düşen jette bulunan iki pilotun hayatını kaybettiğini açıkladı.Kaza sonrası büyük üzüntü duyduklarını belirten yetkililer,ailelerin acılarını paylaştıklarını ifade etti.

Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldığını açıklayan yetkililer, geniş kapsamlı bir araştırma yapılacağını açıkladı.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri