Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Gazipaşa’ya İzin Çıktı

Önceki gün büyük spekülasyonlara neden olan büyük uçakların Gazipaşa Havalimanı’na inişi hakkında gerekli olan izni SHGM verdi. Geçtiğimiz gün Finlandiya ile Türkiye arasında  tartışmaya neden olan Gazipaşa Havalimanı’na büyük uçakların..

Kategori: Havacılık haberleri

Önceki gün büyük spekülasyonlara neden olan büyük uçakların Gazipaşa Havalimanı’na inişi hakkında gerekli olan izni SHGM verdi.

Geçtiğimiz gün Finlandiya ile Türkiye arasında  tartışmaya neden olan Gazipaşa Havalimanı’na büyük uçakların inip inmemesi hakkında çıkan tartışmalar verilen kararla son buldu.Verilen karar ile birlikte Gazipaşa Havalimanı’na bundan böyle büyük uçaklar da iniş yapabilecek.Verilen bu kararın çıkmasında emeği geçtiği öğrenilen Ak Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu’na Alanyalılar teşşekür ederken bu karar ile birlikte kazananın Antalya olacağı konusunda görüş birliğine vardılar.

Önceki gün Gazipaşa Havalimanı’na inmek üzere Finlandiya’dan çıkan Air Finland’a ait Boieng 737 tipi uçağa SHGM yetkilileri gerekli izni vermemişti.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri