Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Gazipaşa Havalimanı’nda Airbus sevinci

Litvanya merkezli ucak seferlerini gerçekleştiren havayolu irketi A320 tipi yolcu uçağı ile Antalya Gazipaşa Havalimanı’na sorunsuz bir şekilde iniş yaptı. Büyük tipte yolcu uçaklarının inip inmemesinin tartışıldığı bugünlerde 182 yolcusuyla..

Kategori: Havacılık haberleri

Litvanya merkezli ucak seferlerini gerçekleştiren havayolu irketi A320 tipi yolcu uçağı ile Antalya Gazipaşa Havalimanı’na sorunsuz bir şekilde iniş yaptı.

Büyük tipte yolcu uçaklarının inip inmemesinin tartışıldığı bugünlerde 182 yolcusuyla Gazipaşa Havalimanı’na inen Litvanya merkezli charter uçüşları gerçekleştiren Small Planet şirketine ait yolcu ucağı su tankı eşliğine park alanına ilerledi.Havaalanı yöneticilerinin karşıladığı uçak daha sonra havalimanında bekleyen yolcuları alarak Litvanya’ya doğru yola çıktı.

Gazipaşa Havalimanı’na diğer havayolu irketlerinin de seferler düzenleyip düzenlemeyeceği önümüzdeki günlerde belli olacak.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri