Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Gaziantep Havalimanı’nda bomba alarmı

Gaziantep Havalimanı’nda yolcu giriş kapısına bırakılan sahipsiz bavul nedeniyle heyecanlı dakikalar yaşandı. Akşam saatlerinde meydana gelen olayda Gaziantep Havalimanı iç hatlar yolcu giriş kapısı önünde sahipsiz bir bagaj olduğunu gören..

Kategori: Havacılık haberleri

Gaziantep Havalimanı’nda yolcu giriş kapısına bırakılan sahipsiz bavul nedeniyle heyecanlı dakikalar yaşandı.

Akşam saatlerinde meydana gelen olayda Gaziantep Havalimanı iç hatlar yolcu giriş kapısı önünde sahipsiz bir bagaj olduğunu gören yolcular durumu polise bildirdi.Son zamanlarda ülke çapında yapılan terör eylemleri nedeniyle bu gibi muhtemel eylemlere karşı hassasiyetle yaklaşan polis havaalanı polisi, paket çevresinde tedbir alarak uzman ekibin gelmesini bekledi.Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı bomba imha uzmanı polis havaalanına geldi ve hemen paketi imha etmek için gerekli düzeneği hazırladı.Pakete müdahale öncesi olası bir uzaktan kumandalı patlatmaya karşı jammer cihazının kullanıldığı görüldü.Fünye ile patlatılan sahipsiz bagajın içerisinden bir yolcuya ait kişisel eşyalar çıktı.

Müdahale esnasında havaalanında uçaklar iniş-kalkışında gecikmeler yaşanırken havaalanının giriş kapısında da maddi hasar meydana geldi.

Etiketler: ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri