Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Gaziantep Havalimanı’nda bomba alarmı

Gaziantep Havalimanı’nda yolcu giriş kapısına bırakılan sahipsiz bavul nedeniyle heyecanlı dakikalar yaşandı. Akşam saatlerinde meydana gelen olayda Gaziantep Havalimanı iç hatlar yolcu giriş kapısı önünde sahipsiz bir bagaj olduğunu gören..

Kategori: Havacılık haberleri

Gaziantep Havalimanı’nda yolcu giriş kapısına bırakılan sahipsiz bavul nedeniyle heyecanlı dakikalar yaşandı.

Akşam saatlerinde meydana gelen olayda Gaziantep Havalimanı iç hatlar yolcu giriş kapısı önünde sahipsiz bir bagaj olduğunu gören yolcular durumu polise bildirdi.Son zamanlarda ülke çapında yapılan terör eylemleri nedeniyle bu gibi muhtemel eylemlere karşı hassasiyetle yaklaşan polis havaalanı polisi, paket çevresinde tedbir alarak uzman ekibin gelmesini bekledi.Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı bomba imha uzmanı polis havaalanına geldi ve hemen paketi imha etmek için gerekli düzeneği hazırladı.Pakete müdahale öncesi olası bir uzaktan kumandalı patlatmaya karşı jammer cihazının kullanıldığı görüldü.Fünye ile patlatılan sahipsiz bagajın içerisinden bir yolcuya ait kişisel eşyalar çıktı.

Müdahale esnasında havaalanında uçaklar iniş-kalkışında gecikmeler yaşanırken havaalanının giriş kapısında da maddi hasar meydana geldi.

Etiketler: ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri