Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Free Shop Limitlerinde Artış

Havaalanlarının dış hatlar terminalinde bulunan Gümrüksüz satış alanları Free Shoplarda yolcuların alabilecekleri ürün limitlerinde arttırıma gidildi. Dış Hat yolcularının yakınlarına ve kendilerine hediye alabildikleri ve fiyatları ile dış pazardan farklı..

Kategori: Havacılık haberleri

Havaalanlarının dış hatlar terminalinde bulunan Gümrüksüz satış alanları Free Shoplarda yolcuların alabilecekleri ürün limitlerinde arttırıma gidildi.

Dış Hat yolcularının yakınlarına ve kendilerine hediye alabildikleri ve fiyatları ile dış pazardan farklı olan free shoplardaki yetersiz alış limiti hem yolcuları hemde firma sahiplerini zor durumda bıraktıkları önceki haberlerimize konu olmuştu.Şirket yetkililerinin Gümrük Müsteşarlığı’na  yapmış olduğu başvuru neticesinde ürün limitleri arttırıldı.Bu durumu sevinçle karşılayan yolcu ve firma sahipleri yapılan düzenlemenin hem yolcuya hemde ülke ekonomisine katkı sağlayacağını ifade ettiler.

Yeni alışveriş limitleri şu şekilde oldu.


Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri