Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Fransa’da Hava Trafiği Durdu

Fransa’da sizin de takip ettiğiniz üzere hükümetin çıkarmak istediği yeni  emeklilik yasası ülkede gervlere yol açmış,ülkede bir çok kurum grev kararı almıştı.Bu grevden havacılık sektörü de nasibini aldı. Yeni emeklilik..

Kategori: Havacılık haberleri

Fransa’da sizin de takip ettiğiniz üzere hükümetin çıkarmak istediği yeni  emeklilik yasası ülkede gervlere yol açmış,ülkede bir çok kurum grev kararı almıştı.Bu grevden havacılık sektörü de nasibini aldı.

Yeni emeklilik yasasını protesto eden havacılık sektöründe yakıt problemini gelinen ülkelerden alarak az da olsa çözen havayolu şirketleri kule ve yer hizmetleri çalışanlarının greve destek vermesiyle eli kolu bağlandı.Bir çok havayolu şirketi uçak seferlerini iptal etti.En yakın zamanda bu soruna çözüm bulunacağını ifade eden yetkililer vatandaşları sukunetli davranmaya çağırdılar.

Bilindiği üzere hükümetin emeklilik yaşını yükseltme isteğine karşı çıkan vatandaşlar ülkede grev kararı almışlardı.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri