Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

ESENBOĞA HAVALİMANI ADI DEĞİŞİYOR

Ankara’da bulunan ve ülkemizin önde gelen Havaalanlarından olan Esenboğa Havalimanına bir döneme damgasını vurmuş olan sekizinci Cumhurbaşkanımız Turgut Özal’ın adı verilmesi planlanıyor. Açıklamanın Sahibi TBMM eski Başkanı olan ve şimdi Başbakan yardımcılığı..

Kategori: Havacılık haberleri

Ankara’da bulunan ve ülkemizin önde gelen Havaalanlarından olan Esenboğa Havalimanına bir döneme damgasını vurmuş olan sekizinci Cumhurbaşkanımız Turgut Özal’ın adı verilmesi planlanıyor.

Açıklamanın Sahibi TBMM eski Başkanı olan ve şimdi Başbakan yardımcılığı görevinde bulunan Bülent Arınç;Turgut Özal Düşünce ve Hamle Derneği’nin geleneksel iftar yemeği Vali Galip Demirel Ankara Vilayetler Evi’ndeki yemeğe katılan Bülen Arınç,Ankara’da bulunan Esenboğa Havalimanının adının değiştirilerek 8. Cumhurbaşkanımızın adının verilmesini istediğini ancak şimdilik yasal olarak bir engelin bulunup bulunmadığının bilmediğinden dolayı kesin bir şey söyleyemeyeceğini belirtti.

Çalışmaların yakın zamanda kamuoyunda paylaşılacağı belirtildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri