Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

ESENBOĞA HAVALİMANI ADI DEĞİŞİYOR

Ankara’da bulunan ve ülkemizin önde gelen Havaalanlarından olan Esenboğa Havalimanına bir döneme damgasını vurmuş olan sekizinci Cumhurbaşkanımız Turgut Özal’ın adı verilmesi planlanıyor. Açıklamanın Sahibi TBMM eski Başkanı olan ve şimdi Başbakan yardımcılığı..

Kategori: Havacılık haberleri

Ankara’da bulunan ve ülkemizin önde gelen Havaalanlarından olan Esenboğa Havalimanına bir döneme damgasını vurmuş olan sekizinci Cumhurbaşkanımız Turgut Özal’ın adı verilmesi planlanıyor.

Açıklamanın Sahibi TBMM eski Başkanı olan ve şimdi Başbakan yardımcılığı görevinde bulunan Bülent Arınç;Turgut Özal Düşünce ve Hamle Derneği’nin geleneksel iftar yemeği Vali Galip Demirel Ankara Vilayetler Evi’ndeki yemeğe katılan Bülen Arınç,Ankara’da bulunan Esenboğa Havalimanının adının değiştirilerek 8. Cumhurbaşkanımızın adının verilmesini istediğini ancak şimdilik yasal olarak bir engelin bulunup bulunmadığının bilmediğinden dolayı kesin bir şey söyleyemeyeceğini belirtti.

Çalışmaların yakın zamanda kamuoyunda paylaşılacağı belirtildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri