Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Erzurum’dan İran’a Uçak Seferleri Başlıyor

Erzurum’dan İran’ın Tebriz şehrine uçak seferleri başlıyor. Ak Parti Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu,basın mensupları ile yaptığı sohbet toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.Yavilioğlu,yakın zamanda Erzurum-Tebriz uçak seferlerinin başlayacağını ve haftada  2 yada..

Kategori: Havacılık haberleri

Erzurum’dan İran’ın Tebriz şehrine uçak seferleri başlıyor.

Ak Parti Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu,basın mensupları ile yaptığı sohbet toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.Yavilioğlu,yakın zamanda Erzurum-Tebriz uçak seferlerinin başlayacağını ve haftada  2 yada  3 sefer bu uçak seferlerinin karşılıklı olarak düzenlenmesi planlandığını söyledi.Bu uçak seferlerinin başlaması sonrası Erzurum ile Tebriz  arasında ticari ilişkilerinin en üst seviyelere ulaşması bekleniyor.

Cengiz Yavilioğlu,açıklama sonrası bu uçak seferlerinin gerçekleşmesine destek veren Türk Hava Yolları’na teşekkür etti.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri