Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Endonezya’da uçak düştü

Endonezya’nın Medan kentinde askeri nakliye uçağı düştü.Uçak kazasında ölü sayısı henüz kesinleşmedi ancak kazada en az 40 kişi hayatını kaybettiği sanılıyor. Endonezya’nın en kalabalık üçüncü şehrinde meydana gelen uçak kazasında..

Kategori: Havacılık haberleri

Endonezya’nın Medan kentinde askeri nakliye uçağı düştü.Uçak kazasında ölü sayısı henüz kesinleşmedi ancak kazada en az 40 kişi hayatını kaybettiği sanılıyor.

Endonezya’nın en kalabalık üçüncü şehrinde meydana gelen uçak kazasında Endonezya Hava Kuvvetlerine ait olan Hercules C-130 tipi askeri nakliye uçağı henüz belirlenemeyen nedenden dolayı düştü.Askeri üsten kalkan askeri nakliye uçağı Natuna Adaları’na gitmek için 113 askeri personeli alarak yola çıktığını ancak kaza anına kadarki süre içerisinde üç kez personeli başka noktalara indirdiğini öğrenildi.

Enkazın görüntülerini yayınlayan Endonezya yerel haber ajansları,şehrin ortasında olan enkazı görmeye gelen vatandaşların neşeli tavırlarına dikkat çekti.

endonezya ucak kazasi

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri