Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Endonezya’da uçak düştü

Endonezya’nın Medan kentinde askeri nakliye uçağı düştü.Uçak kazasında ölü sayısı henüz kesinleşmedi ancak kazada en az 40 kişi hayatını kaybettiği sanılıyor. Endonezya’nın en kalabalık üçüncü şehrinde meydana gelen uçak kazasında..

Kategori: Havacılık haberleri

Endonezya’nın Medan kentinde askeri nakliye uçağı düştü.Uçak kazasında ölü sayısı henüz kesinleşmedi ancak kazada en az 40 kişi hayatını kaybettiği sanılıyor.

Endonezya’nın en kalabalık üçüncü şehrinde meydana gelen uçak kazasında Endonezya Hava Kuvvetlerine ait olan Hercules C-130 tipi askeri nakliye uçağı henüz belirlenemeyen nedenden dolayı düştü.Askeri üsten kalkan askeri nakliye uçağı Natuna Adaları’na gitmek için 113 askeri personeli alarak yola çıktığını ancak kaza anına kadarki süre içerisinde üç kez personeli başka noktalara indirdiğini öğrenildi.

Enkazın görüntülerini yayınlayan Endonezya yerel haber ajansları,şehrin ortasında olan enkazı görmeye gelen vatandaşların neşeli tavırlarına dikkat çekti.

endonezya ucak kazasi

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri