Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

En Havalı (!) Sevgililer günü hediyeleri

Yaklaşan 14 şubat sevgililer günü öncesi hava yolu şirketleri çiftlere özel kampanyalar hazırladı. Sivil havacılık alanında artan rekabet ile birlikte hava yolu şirketleri de düzenlemiş oldukları kampanyalar ile kıyasıya rekabet..

Kategori: uçak bileti kampanya

Yaklaşan 14 şubat sevgililer günü öncesi hava yolu şirketleri çiftlere özel kampanyalar hazırladı.

Sivil havacılık alanında artan rekabet ile birlikte hava yolu şirketleri de düzenlemiş oldukları kampanyalar ile kıyasıya rekabet ediyorlar.Yıllık milyonlarca yolcunun hava ulaşımını tercih ettiği düşünülürse bu rekabetin her geçen gün daha da kızışacağı düşünülüyor.14 Şubat sevgililer günü öncesinde de şirketler birbirinden özel tekliflerle bu özel günü farklı şehir ve ülkelerde kutlamak isteyen çiftlere avantajlı fiyatlar sunuyor.

İşte hava yolu şirketlerinin güncel 14 şubat sevgililer günü kampanyaları

Türk Hava Yolları:

Türk Hava Yolları’nın uçuş programı olan Miles&Smiles’e üye olan yolcuları,9-15 Şubat tarihleri arası İstanbul’dan yurt dışına çıkacak yolcuların yanında alacağı uçak biletine sadece  1 Euro ödeyecek.

Pegasus Airlines:

18 Ocak tarihine kadar satın alınabilecek olan uçak biletleri ile  9 Şubat-30 Haziran tarihleri arasında satın alınacak yurt dışı uçak biletlerinde ikinci bilete yüzde 50 indirimli sahip olunabiliyor.

 

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri