Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

EN DÜŞÜK TARİFELİ HAVAYOLU FİRMASI

Saygın gezi ve seyehat dergileri Business Traveller dergisi ve Sunday Times Travel Dergileri yılın “En Düşük Tarifeli Havayolu” ve “En Gözde Düşük Tarifeli Havayolu” firmalarını okuyucularından gelen oylarla belirledi. Okuyuculardan..

Kategori: Havacılık haberleri

Saygın gezi ve seyehat dergileri Business Traveller dergisi ve Sunday Times Travel Dergileri yılın “En Düşük Tarifeli Havayolu” ve “En Gözde Düşük Tarifeli Havayolu” firmalarını okuyucularından gelen oylarla belirledi.
Okuyuculardan gelen oylar her iki kategoride de aynı havayolunu seçildi.Buna göre yılın “En Düşük Tarifeli Havayolu” ve “En Gözde Düşük Tarifeli Havayolu” firması EasyJet oldu.Airberlin,Flybe gibi firmaları geride bırakan EasyJet’te her iki ödülü kazanmanın mutluluğu yaşanıyor.
    EasyJet İngiltere Genel Müdürü Paul Simmons yaptığı açıklama da “easyJet olarak Business Traveller dergisinden “En Düşük Tarifeli Havayolu” ve Sunday Times Travel dergisinden ” En Gözde Düşük Tarifeli Havayolu” ödüllerini almış olmaktan dolayı son derece gurur duyuyoruz. Bu ödüllerin özellikle okuyucu oylarına göre belirlenmesi bizi ayrıca memnun ediyor. Business Traveller dergisi ödüllerinin İngiltere iş dünyasında “Oscar” olarak kabul edilmesi easyJet markasının gücünün de önemli bir göstergesidir. Almış olduğumuz ödüllere layık olarak yolcularımıza her zaman olduğu gibi güvenilir, konforlu ve ekonomik uçuş alternatifleri sunmaya devam edeceğiz”dedi

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri