Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

En Büyük Pişmanlığım “Uçağım”

Dünyanın en zengin insanı durumundaki Microsoft’un sahibi Bill Gates,Reddit Platformu’nun düzenlemiş olduğu sohbette önemli bir itirafta bulundu. Bill Gates’in katılmış olduğu söyleşide hayatı hakkında ilginç itiraflarda bulundu.76.3 milyar dolarlık servetiyle..

Kategori: Havacılık haberleri

Dünyanın en zengin insanı durumundaki Microsoft’un sahibi Bill Gates,Reddit Platformu’nun düzenlemiş olduğu sohbette önemli bir itirafta bulundu.

Bill Gates’in katılmış olduğu söyleşide hayatı hakkında ilginç itiraflarda bulundu.76.3 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengini Gates “Satın almak istemediğiniz ancak satın almak zorunda kaldığınız şey” sorusuna  50 milyon dolarlık Bombadier BD-700 Global Express marka uçağını almak olduğu cevabını verdi.Uçağı almasının nedeni olarak da Bill Ve Melinda Gates Vakfı’nın faaliyetlerine katılmayı,gösterdi.

Bill Gates’in özel jeti dünyada en pahalı 7. jet olarak gösteriliyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri