Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Eid Mubarak uçağının öyküsü

Türk Hava Yolları tarafından ramazan boyunca büyül ilgi gören “Eid Mubarak” yazılı uçağının yapım aşamasını kamuoyu ile paylaştı. Küresel anlamda reklam çalışmalarında yaratıcı fikirleri ile ön plana çıkan THY,son olarak..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları tarafından ramazan boyunca büyül ilgi gören “Eid Mubarak” yazılı uçağının yapım aşamasını kamuoyu ile paylaştı.

Küresel anlamda reklam çalışmalarında yaratıcı fikirleri ile ön plana çıkan THY,son olarak islam aleminin oruç tuttuğu ramazan ayı içerisinde özellikle arap ülkelerine yapılan uçak seferlerinde kullanmış olduğu bir uçağını ramazan ayına özel boyamıştı.Atatürk Havalimanı THY hangarında itinalı bir çalışma sonrası üzerinde arapça Eid Mubarak (iyi bayramlar) yazılı Airbus A320 tipi yolcu uçağı hangardan çıkarılarak,uçak seferlerinde kullanılmaya başlanmıştı.Türk Hava Yolları’da uçağın yapım aşamasında yapılan çalışmaları video paylaşım sitesi youtubede paylaştı.

İşte “Eid Mubarak” uçağının yapım aşaması

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri