Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Eid Mubarak uçağının öyküsü

Türk Hava Yolları tarafından ramazan boyunca büyül ilgi gören “Eid Mubarak” yazılı uçağının yapım aşamasını kamuoyu ile paylaştı. Küresel anlamda reklam çalışmalarında yaratıcı fikirleri ile ön plana çıkan THY,son olarak..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları tarafından ramazan boyunca büyül ilgi gören “Eid Mubarak” yazılı uçağının yapım aşamasını kamuoyu ile paylaştı.

Küresel anlamda reklam çalışmalarında yaratıcı fikirleri ile ön plana çıkan THY,son olarak islam aleminin oruç tuttuğu ramazan ayı içerisinde özellikle arap ülkelerine yapılan uçak seferlerinde kullanmış olduğu bir uçağını ramazan ayına özel boyamıştı.Atatürk Havalimanı THY hangarında itinalı bir çalışma sonrası üzerinde arapça Eid Mubarak (iyi bayramlar) yazılı Airbus A320 tipi yolcu uçağı hangardan çıkarılarak,uçak seferlerinde kullanılmaya başlanmıştı.Türk Hava Yolları’da uçağın yapım aşamasında yapılan çalışmaları video paylaşım sitesi youtubede paylaştı.

İşte “Eid Mubarak” uçağının yapım aşaması

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri