Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Düşen uçakta Türk yolcular da vardı

Öğle saatlerinde Fransa’da düşen Germanwings uçağından gelen ilk bilgilere göre hayatını kaybeden 150 kişinin arasında Türk yolcuların da olduğu açıklandı. Lufthansa şirketinin bünyesi altında faaliyetlerini sürdüren GermanWings Hava Yolları’na ait..

Kategori: Havacılık haberleri

Öğle saatlerinde Fransa’da düşen Germanwings uçağından gelen ilk bilgilere göre hayatını kaybeden 150 kişinin arasında Türk yolcuların da olduğu açıklandı.

Lufthansa şirketinin bünyesi altında faaliyetlerini sürdüren GermanWings Hava Yolları’na ait Airbus  A320 tipi yolcu uçağının düşmesi sonrası açıklamalar yapan İspanya Başbakanı Mariano Rajoy “Uçakta alman,ispanyol ve Türk yolcular var” dedi.

Akşam saatlerinde de Dışişleri Bakanlığı İspanya ve Almanya kaynaklı haberlerde yer alan uçakta 39 Türk yolcu var iddiası sonrasında bu bilginin doğru olmadığını ancak elde edilen bilgilere göre Türk kökenli alman vatandaşı olan 50yaşındaki Muradiye Lohman isimli kadın yolcunun uçakta olduğunu açıkladı.

 

 

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri