Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Dünyanın En Ucuz Havayolu Şirketi Belli Oldu

Business Travelers dergisinin her yıl yapmış olduğu “en ucuz havayolu şirketi ” araştırması sonuçlandı.Bu yıl da Easyjet en ön sırada yer aldı.Easyjet bu ödülü ardarda 10. kez kazanmış oldu. Business..

Kategori: Havacılık haberleri

Business Travelers dergisinin her yıl yapmış olduğu “en ucuz havayolu şirketi ” araştırması sonuçlandı.Bu yıl da Easyjet en ön sırada yer aldı.Easyjet bu ödülü ardarda 10. kez kazanmış oldu.

Business Travelers,dergisi 20 yıldan bu yana yaptığı bu araştırmada ardarda 10. kez birinciliği kimseye kaptırmayan Easyjet Havayolları,Avrupanın en ucuz tarifeli yolcu taşımacılığı yapan şirketi olarak ödülü kazandı.Konuyla ilgili EasyJet Yönetim Kurulu Başkanı Carolyn McCall konuyla ilgili şunları söyledi:”Kamuoyu tarafından verilen ‘En İyi Düşük Tarifeli Havayolu’ ödülüne 10 yıl arka arkaya layık görülmek çok gurur verici. Bundan böyle buna layık olmak için daha da çok çalışmalıyız. Bu başarı easyJet’in ne kadar güçlü bir ürün ve marka olduğunu gösteriyor. Bizi bu ödüle layık gören tüm yolcularımıza teşekkür ederiz.”

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri