Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Dünyanın En Ucuz Havayolu Şirketi Belli Oldu

Business Travelers dergisinin her yıl yapmış olduğu “en ucuz havayolu şirketi ” araştırması sonuçlandı.Bu yıl da Easyjet en ön sırada yer aldı.Easyjet bu ödülü ardarda 10. kez kazanmış oldu. Business..

Kategori: Havacılık haberleri

Business Travelers dergisinin her yıl yapmış olduğu “en ucuz havayolu şirketi ” araştırması sonuçlandı.Bu yıl da Easyjet en ön sırada yer aldı.Easyjet bu ödülü ardarda 10. kez kazanmış oldu.

Business Travelers,dergisi 20 yıldan bu yana yaptığı bu araştırmada ardarda 10. kez birinciliği kimseye kaptırmayan Easyjet Havayolları,Avrupanın en ucuz tarifeli yolcu taşımacılığı yapan şirketi olarak ödülü kazandı.Konuyla ilgili EasyJet Yönetim Kurulu Başkanı Carolyn McCall konuyla ilgili şunları söyledi:”Kamuoyu tarafından verilen ‘En İyi Düşük Tarifeli Havayolu’ ödülüne 10 yıl arka arkaya layık görülmek çok gurur verici. Bundan böyle buna layık olmak için daha da çok çalışmalıyız. Bu başarı easyJet’in ne kadar güçlü bir ürün ve marka olduğunu gösteriyor. Bizi bu ödüle layık gören tüm yolcularımıza teşekkür ederiz.”

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri