Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Dünyanın en iyi kabin memurları ödülü sahibini buldu

Skytrax tarafından yapılan oylama sonucu “Dünyanın en iyi kabin memurlarına sahip hava yolu şirketi ” ödülü sahibini buldu. Skytrax 2015 ödülleri sahibini bulurken ödüller arasında merakla beklenen dünyanın en iyi..

Kategori: Havacılık haberleri, Kabin Memuru

Skytrax tarafından yapılan oylama sonucu “Dünyanın en iyi kabin memurlarına sahip hava yolu şirketi ” ödülü sahibini buldu.

Skytrax 2015 ödülleri sahibini bulurken ödüller arasında merakla beklenen dünyanın en iyi kabin memurlarına sahip hava yolu şirketi ödülünün sahibi,Endonezya merkezli hava yolu şirketi Garuda İndonesia Airline oldu. Garuda İndonesia Airline,Endonezya’nın en büyük hava yolu şirketi olup 48 ülkeye uçak seferi düzenlemektedir.Ödülün sahibi belirlenirken juri,hava yolu şirketlerinin kabin ekibinin yolculara davranışı,yolcuların memnuniyeti,üniformalarının düzen ve temizliği gibi kıstasları gözününe alıyor.

garuda indonesia 1

Garuda İndonesia Airline 3

Garuda İndonesia Airline

Garuda İndonesia Airline2

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri