Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Doğu Karadeniz’de Sis Hava Ulaşımını Etkiliyor

Doğu Karadeniz Bölgesinde etkili olan sis hava ulaşımını olumsuz etkiliyor. Hafta başından beri Karadeniz’in Doğu kesimlerini etkisi altına alan sis,hava ulaşımında iptallere ve rötarlara neden oluyor.DHMİ,yolcuların mağdur olmamaları için uçuş..

Kategori: Havacılık haberleri

Doğu Karadeniz Bölgesinde etkili olan sis hava ulaşımını olumsuz etkiliyor.

Hafta başından beri Karadeniz’in Doğu kesimlerini etkisi altına alan sis,hava ulaşımında iptallere ve rötarlara neden oluyor.DHMİ,yolcuların mağdur olmamaları için uçuş öncesinde havayolu şirketlerinin çağrı merkezlerinden bilgi almaları konusunda uyardı.Karadeniz bölgesinde bulunan Samsun-Çarşamba Havalimanı sisten fazla etkilenmezken Trabzon Havalimanı sisten çok fazla etkilendi.

Rötar ve iptalleri yolculara duyuran havayolu şirketleri ile yolcular arasında zaman zaman tartışmaların çıktığı öğrenildi.Bu hafta sonuna kadar Karadeniz Bölgesinde sisin etkisini devam ettireceği öğrenildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri