Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Diyarbakır’da Uçak seferleri İptal

Diyarbakır’da dün geceden itibaren adeta gökten çamur yağdı.Kent de şaşkınlık uyandıran yağış sonrasında hava ulaşımı imkansız hale geldi.Yeni bir haber gelenen kadar bütün havayolu şirketleri uçuşlarını iptal etti. Diyarbakır bugünü..

Kategori: Havacılık haberleri

Diyarbakır’da dün geceden itibaren adeta gökten çamur yağdı.Kent de şaşkınlık uyandıran yağış sonrasında hava ulaşımı imkansız hale geldi.Yeni bir haber gelenen kadar bütün havayolu şirketleri uçuşlarını iptal etti.

Diyarbakır bugünü temizlik yaparak geçiriyor.Evler,araçlar ve sokaklar çamur batağına dönmesi dolayısıyla vatandaşlar temizlik yapıyor.Öte yandan etkili olan yağışın Suriye’nin kuzeyinden gelen toz bulutunun yağmurla karşılaşması sonucu meydana geldiği ifade diliyor.Hava ulaşımının durduğu kentte havaalanlarında yolcuların arasıra havaalanı çalışanları ve birbirleriyle tartışmaları sonucu arasıra gerginlikler yaşanıyor.

Akşam saatlerinde yağışın tekrar başlamasıyla toz bulutunun etkisinin kaybolacağı ifade ediliyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri