Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Diyarbakır’da Sivil Havaalanı İçin Düğmeye Basıldı

Diyarbakır’da yıllardır yerel halk ve şehrin önde gelenleri tarafından dile getirilen sivil havaalanı ihtiyacı yetkililer tarafından gündeme alındı. Geçen yıl Recep Tayyip Erdoğan’ın Diyarbakır Ziyeretinde kendisine iletilen bu problemi Ulaştırma..

Kategori: Havacılık haberleri

Diyarbakır’da yıllardır yerel halk ve şehrin önde gelenleri tarafından dile getirilen sivil havaalanı ihtiyacı yetkililer tarafından gündeme alındı.

Geçen yıl Recep Tayyip Erdoğan’ın Diyarbakır Ziyeretinde kendisine iletilen bu problemi Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’a gerekli çalışmaların yapılması talimatını vermişti.Yapılan çalışmalar sonunda Ulaştırma Bakanlığı “sivil Havaalanı” Projesini hayata geçiriyor.Geçtiğimiz günlerde Diayrbakır Valisi Mustafa Toprak,Diayrbakır Havaalanı’nın yetersiz kaldığını ve yeni bir havaalanı yapımı için gerekli çalışmaların yapıldığını açıklamıştı.

Bu yıl içerisinde havaalanı yapımına başlanması bekleniyor

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri