Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Diyarbakır’da Etkili Olan Sis Uçak Seferlerini Etkiliyor

Sabah saatlerinden itibaren kentte etkili olan sis Diyarbakır’da uçak seferlerini etkiliyor.Diyarbakır’a inmesi gereken üç uçak Şanlıurfa GAP Havaalanı’na yönlendirildi. Şehirde sis nedeniyle görüş mesafesi 200 metreye kadar düştü.AnadoluJet Havayolları’nın İstanbul,Ankara’dan..

Kategori: Havacılık haberleri

Sabah saatlerinden itibaren kentte etkili olan sis Diyarbakır’da uçak seferlerini etkiliyor.Diyarbakır’a inmesi gereken üç uçak Şanlıurfa GAP Havaalanı’na yönlendirildi.

Şehirde sis nedeniyle görüş mesafesi 200 metreye kadar düştü.AnadoluJet Havayolları’nın İstanbul,Ankara’dan gelen uçaklardan iki tanesi Şanlıurfa bir tanesi de Gaziantep Havaalanına yönlendirildiği ifade edildi.Gaziantep’e yönlendirilen uçakta HAS Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu’nun bulunuyordu.Bekaroğlu,Diyarbakır’a ziyaretini yarına ertelediğini açıkladı.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri