Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Diyarbakır Havalimanı Uçuşlara Kapatıldı!

Diyarbakır Havalimanı meydana gelen kaza nedeniyle geçici olarak uçuşlara kapatıldı. Akşam saatlerinde kalkış için pistte bulunan F-16 tipi savaş uçağı toprak zemine kaydı.Konu hakkında açıklama yapan Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak,uçakta..

Kategori: Havacılık haberleri

Diyarbakır Havalimanı meydana gelen kaza nedeniyle geçici olarak uçuşlara kapatıldı.

Akşam saatlerinde kalkış için pistte bulunan F-16 tipi savaş uçağı toprak zemine kaydı.Konu hakkında açıklama yapan Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak,uçakta maddi hasar meydana geldiğini ve pilotunda yara almadan uçaktan çıkarıldığını ifade ederken uçağın saplandığı toprak zeminden çıkarılması nedeniyle yapılan çalışmalar sonrası havalimanının bir süreliğine uçuşlara kapatıldığını,açıkladı.

Bilindiği üzere Diyarbakır Havalimanı askeri uçakların sıkça kalkış ve iniş yaptığı bir havalimanı olarak faaliyet göstermektedir.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri