Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Diyarbakır Havalimanı Araç Kiralama

Hava yolunu kullanan yolcuların genellikle merak ettikleri konular arasında Araç Kiralama, özellikle de güvenilir araç kiralama şirketleridir. bizlerde sizlere bu konu hakkında elimizden geldiğince sağlıklı bilgiler vermeye çalışacağız. Tatile çıkmadan..

Kategori: havalimanı araç kiralama, Havalimanı ulaşım

Hava yolunu kullanan yolcuların genellikle merak ettikleri konular arasında Araç Kiralama, özellikle de güvenilir araç kiralama şirketleridir. bizlerde sizlere bu konu hakkında elimizden geldiğince sağlıklı bilgiler vermeye çalışacağız.

Tatile çıkmadan önce hepimiz ön araştırmalar yaparız. nereleri gezmeli, nereleri görmeli, yöresel lezzetler hangileri, hangi yemekleri yemeli ve hangi eğlence merkezleri gezmeli. Bunların hepsini dolu dolu bir tatil geçirebilmek için yaparız. Peki bu araştırmaların dışında aslında en önemli ayrıntıyı es geçeriz, özellikle ulaşım aracı olarak hava yolunu kullanan tatilciler gittikleri yerlerde ulaşım konusunda bir takım sıkıntılar yaşamaktadır.

Araç kiralamak için genellikle Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Tatilde tüm planlarınızı yaptınız en ince ayrıntısını hesapladınız ve son aşama olarak kiralayacağınız aracıda ayarladınız. aracınızı aldınız ve tatilinize eğlenceli bir şekilde başladınız. Oldu ki sizin hatanız olsun yada olmasın bir kaza yaptınız ve aracın yürüyen aksamında bir sıkıntı çıktı bu aşamadan sonra bazı şirket standartları olmayan Araç kiralama işini şahıs olarak yapan küçük firmalar aracın masraflarını sizden tahsil etmek isteyecekleri gibi size yeni araçta vermeyeceklerdir. oysaki kurumsal bir firmadan araç kiralamış olsaydınız masraflar kaskodan yapılacağı gibi hemen tatilinize kaldığınız yerden devam etmeniz için size yeni bir araç tahsil edilecekti.

Diyarbakır’da Rent a car şirketleri

Tüm Hava limanlarında olduğu gibi Diyarbakır havalimanında da kurumsal araç kiralama şirketleri mevcuttur. diyarbakır’a hava ulaşımını kullanarak gelecek olan tatilciler geldikleri an araç kiralayabilecekleri gibi daha önceden rezervasyon yaparak kiralayabilirsiniz. Diyarbakır Havalimanında Rent a Car Şirketlerine Eğer daha önceden rezervasyon yaparsanız hem hoş olmayan sürprizlerle yani hazırda aracımız yok gibi cevaplarla karşılaşmamış olursunuz hemde uçaktan iner inmez aracınız hazır bir şekilde sizi bekler ve zamandan da tasarruf yapmış oluruz.

Diyarbakır hava limanında Enterprise Rent a car Avis Rent a car Sixt Rent a car gibi araç kiralama konusunda önde gelen firmalar Diyarbakır hava limanında da hizmet vermekte.

Havalimanı Araç Kiralama Kampanyaları

Havalimanında hizmet veren rent a car şirketleri bazı dönemlerde hatırı sayılır kampanyalar yaparak gezmeyi seven tatilcilerinde yüzünü güldürmeyi başarıyor. Havalimanı Araç Kiralama linkini tıklayarak şuanda ve kaçırdığınız araç kiralama kampanyalarını görebilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanında rent a car şirketleri linkini tıklayarak Diyarbakır Havalimanında araç kiralama şirketlerinin iletişim ve telefon bilgilerini bulabilirsiniz.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: mavi_dus (Tolga Savaş)
...

Kapali

Havacılık Haberleri