Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Diyarbakır Almanya Direkt Uçuşlar Başlıyor

Diyarbakır havalimanı yeni terminalinde hizmet vermeye başladıktan sonra her geçen gün yolcu yoğunluğu ve seferler artmaya devam ediyor. Yeni terminal binasının açılmasından bu yana an itibariyle günlük 4o’tan fazla sefer..

Kategori: Havaalanlarımız

Diyarbakır havalimanı yeni terminalinde hizmet vermeye başladıktan sonra her geçen gün yolcu yoğunluğu ve seferler artmaya devam ediyor. Yeni terminal binasının açılmasından bu yana an itibariyle günlük 4o’tan fazla sefer düzenleniyor. Geçtiğimiz yıl Pegasus Havayolları Ercan seferiyle dış hat seferleri başlamış kısa bir süre öncede bu seferler kaldırılmıştı. Bölge halkının yoğun talebi üzerine şimdi ise Sun Express Havayolları haftada 4 gün Hannover,Düsseldorf ve stuttgart seferlerini başlatıyor.  Haziran ayında seferlerin başlamasıyla birlikte Diyarbakır Havalimanının dışhatlar terminali tekrer kullanılmaya başlayacak.

Sun express Havayolu şirketinin başlattığı diyarbakır almanya karşılıklı seferlerini bolge halkının yoğun ilgisini görüyor, an itibariyle biletlerin büyük bir bölümü tükendi. Talebe göre uçuşların sezonluk mu yoksa yılın tüm aylarındamı olup olmayacağı netlik kazanacak.

Sun express Havayollarının websitesinden güncel bilet fiyatları ve uçak doluluk oranı sorgulatabilirsiniz.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: mavi_dus (Tolga Savaş)
...

Kapali

Havacılık Haberleri