Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Dışişleri Bakanlığı ile Onur Air arasında ” Elektronik Vize Uygulamasına İlişkin İşbirliği Protokolü” imzalandı

Dışişleri Bakanlığı ile Onurair arasında Elektronik Vize Uygulmasına İlişkin İşbirliği Protokolü” imzalandı.Konu Hakkında SHGM,kurumsal internet sayfasından duyuru yayınladı. “Dışişleri Bakanlığı ile Onur Air Taşımacılık A.Ş arasında” Elektronik Vize Uygulamasına İlişkin..

Kategori: SHGM Haberleri

Dışişleri Bakanlığı ile Onurair arasında Elektronik Vize Uygulmasına İlişkin İşbirliği Protokolü” imzalandı.Konu Hakkında SHGM,kurumsal internet sayfasından duyuru yayınladı.

“Dışişleri Bakanlığı ile Onur Air Taşımacılık A.Ş arasında” Elektronik Vize Uygulamasına İlişkin İşbirliği Protokolü”2 Haziran 2015 tarihinde imzalanmıştır.
Protokol uyarınca,Onur Air, yabancı yolcunun uçağa binmeden önce ibraz ettiği e-Vize çıktısının kontrolü, elektronik vizelerin doğruluğunu ve geçerlikliğini çevrimiçi sistem ile Bakanlık tarafından sunulan web servisleri vasıtasıyla anlık olarak teyit edecektir. Ayrica, e-vizesi kontrol edilip uçağa kabul edilen yolculardan Türkiye’ye girmesi hudut kapılarındaki yetkili görevlilerce sakıncalı bulunan ve geldiği ülkeye gönderilmesine karar verilenler, kabul edilmeyen yolcu (Inadmissable Passenger “ INAD”) kapsamında değerlendirilerek mevzuatta yer alan düzenlemelerin gereği yerine getirilecektir.
Söz konusu Protokol ile e-Vize alarak ülkemize Onur Air ile seyahat ederek gelen yabancıların tüm hudut kapılarımızdan girişlerine izin verilmesi öngörülmektedir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri