Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Dikkat! Yenikapı-Havalimanı metro hattında çalışma var

İstanbul Ulaşım A.Ş Yenikapı-Havalimanı metro hattında çalışma yapılacağını duyurdu.Havalimanına gelen yolcuların bu konuda dikkat etmesi gerekiyor. İstanbul Atatürk Havalimanı’na ulaşımda en çok tercih edilen metro hattının,Yenibosna makas bölgesinde yapılacak çalışma..

Kategori: Havacılık haberleri

İstanbul Ulaşım A.Ş Yenikapı-Havalimanı metro hattında çalışma yapılacağını duyurdu.Havalimanına gelen yolcuların bu konuda dikkat etmesi gerekiyor.

İstanbul Atatürk Havalimanı’na ulaşımda en çok tercih edilen metro hattının,Yenibosna makas bölgesinde yapılacak çalışma nedeniyle her iki seferden birinde metro aracı Yenibosna durağından Yenikapı istasyonuna geri dönecek.Yapılacak çalışmalar 23 Mart 2015 tarihine kadar sürecek.Yapılacak çalışmalar nedeniyle 6 dakika aralıklarla yapılan Yenikapı-Havalimanı arası seferler 12 dakika aralıklarla yapılacak.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri