Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Dikkat! Bu Ülkede Grev Var

Fransa’da havalimanında yapılan grev ülkeyi olumsuz etkiliyor.İç hat seferleri ve dış hat seferlerinin yapılamaması nedeniyle havayolu şirketleri ve yolcular karşı karşıya geliyor. Fransa’nın Paris şehrinde bulunan Orly Havalimanı’nda hava trafik..

Kategori: Havacılık haberleri

Fransa’da havalimanında yapılan grev ülkeyi olumsuz etkiliyor.İç hat seferleri ve dış hat seferlerinin yapılamaması nedeniyle havayolu şirketleri ve yolcular karşı karşıya geliyor.

Fransa’nın Paris şehrinde bulunan Orly Havalimanı’nda hava trafik kontrolörlerinin yapmış olduğu grev tüm uçuşların aksamasına ve iptaline neden oldu.Sivil Havacılık otoritelerinin havalimanı çalışanlarının sayısında bir azalmaya gidilmesi gerektiği şeklinde rapor sunması nedeniyle grev kararı alan hava trafik kontrolörleri grevlerinde ısrarcılar.

Paris merkezli hava trafiğinde uçuşların şimdiye kadar yaklaşık yüzde 20’si iptal olduğu öğrenildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri