Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Devlet başkanı adayının uçak kazasında ölmesinin sorumlusu pilot çıktı

2014 yılında Brezilya Devlet Başkanı adayının uçak kazasında ölmesi sonrası yürütülen soruşturma sonlandı. Brezilya’da yürütülen uçak kazası soruşturmasında yapılan değerlendirmeler ve uzman görüşleri dikkate alınarak bir rapor kamuoyu ile paylaşıldı.Devlet..

Kategori: Havacılık haberleri

2014 yılında Brezilya Devlet Başkanı adayının uçak kazasında ölmesi sonrası yürütülen soruşturma sonlandı.

Brezilya’da yürütülen uçak kazası soruşturmasında yapılan değerlendirmeler ve uzman görüşleri dikkate alınarak bir rapor kamuoyu ile paylaşıldı.Devlet Başkanı adayı olan Eduardo Campos’un seçim çalışmaları çerçevesinde Cessna 560 XL tipi özel uçağı’nın Santos kentinde düşmesi sonrası yapılan incelemelerde uçağın pilotu olan Marcos Martins’in uçağı indirme ısrarının kazada kusurlu olması sonucunu soğurdu.Pilotun iki kez pisti pas geçtiğini ancak uygun olmayan hava şartlarına rağmen uçağı indirmek için pilotun şartları zorlaması sonrası kazanın kaçınılmaz olduğunun altı çizildi.

Eduardo Campos’un uçak kazasında hayatını kaybetmesi sonrası aday olduğu partisi Marina Silva’yı aday göstermiş ancak Silva seçimi kaybetmişti.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri