Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Dalaman Havaalanı’na Ulaşım

Muğla ilimizde bulunan Dalaman Havaalanı,ülkemizin Avrupa’ya açılan kapılarımızdan biridir.Dalaman Havaalanı yılda binlerce turist tarafından kullanılan bir havalimanı olmasının vermiş olduğu sorumlulukları birbir yerine getiren ve beğeni kazanmaktadır.Dalaman Havaalanı’na ulaşım Havaş..

Kategori: Havalimanı ulaşım

Muğla ilimizde bulunan Dalaman Havaalanı,ülkemizin Avrupa’ya açılan kapılarımızdan biridir.Dalaman Havaalanı yılda binlerce turist tarafından kullanılan bir havalimanı olmasının vermiş olduğu sorumlulukları birbir yerine getiren ve beğeni kazanmaktadır.Dalaman Havaalanı’na ulaşım Havaş otobüsleri,taksilerle sağlanmaktadır.
Birçok havaalanında olduğu gibi burada da Havaş otobüsleri ulaşım açısından önemli bir yer tutmaktadır.Havaş otobüsleri,Dalaman Havaalanından Marmaris ve Fethiye merkezlerine karşılıklı seferlerle yolcuları taşımaktadır.Şehir merkezine ulaşmak için iç hatlarda bulunan Havaş noktasından servisten yararlanabilirsiniz.Eğer Dalaman Havaalanına ulaşmak için ;Marmaris şehirlerarası otogarı,Fethiye yat limanı ve Hillside otelinde bulunan Havaş servis noktalarınıkullanabilir, Havaş otobüslerine ulaşabilirsiniz.Taksilerle  de şehrin her yerinden kolaylıkla 24 saat Dalaman Havaalanına ulaşım sağlanmaktadır.
Ücret Tarifeleri:

  • Marmaris-Dalaman Airport:25 TL
  • Fethiye-Dalaman Havalimanı:20 TL
  • Taksi ücretlerine BURADAN ulaşabilirsiniz.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri