Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Daha başlamadan uçuşlar 5 güne çıktı

Kocaeli’de yeniden uçuşlara açılacak olan Cengiz Topel Havalimanı’nda sefer sayısı daha havalimanı açılmadan arttırıldı. Marmara bölgesinin yoğun sanayileşmiş şehri Kocaeli’de eylül ayında tarifeli uçak seferlerine kapatılan Cengiz Topel Havalimanı’nın 5..

Kategori: Havacılık haberleri

Kocaeli’de yeniden uçuşlara açılacak olan Cengiz Topel Havalimanı’nda sefer sayısı daha havalimanı açılmadan arttırıldı.

Marmara bölgesinin yoğun sanayileşmiş şehri Kocaeli’de eylül ayında tarifeli uçak seferlerine kapatılan Cengiz Topel Havalimanı’nın 5 Mayıs 2015 tarihi itibariyle yeniden tarifeli uçak seferlerine açılacağı duyurulmuştu.Anadolujet tarafından yapılacak olan seferler Kocaeli-Trabzon şehirleri arasında haftada üç gün yapılacağı açıklandıktan yeniden bir düzenleme yapılarak uçuşlar salı,çarşamba,perşembe,cuma ve pazar günü olmak üzere haftanın beş güne çıkarıldı.

Anadolujet uçak biletlerini 60 TL’den satışa sunmuştu.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri