Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

ÇUKUROVA’YA HAVAALANI MÜJDESİ

Çukurova’ya Havaalanı yapılacak söylentileri Adanalıları heyecanlandırdı. Açıklamanın sahibi eski Devlet Bakanı Ak Parti Mersin Milletvekili KÜrşad TÜZMEN.Adana ve Mersin arasında uluslararası bir havaalanı yapmak için çalışmalar yapıldığı ve bu çalışmaların..

Kategori: Havacılık haberleri

Çukurova’ya Havaalanı yapılacak söylentileri Adanalıları heyecanlandırdı.

Açıklamanın sahibi eski Devlet Bakanı Ak Parti Mersin Milletvekili KÜrşad TÜZMEN.Adana ve Mersin arasında uluslararası bir havaalanı yapmak için çalışmalar yapıldığı ve bu çalışmaların en yakın zamanda kamuoyu ile paylaşılacağı belirtildi.Temelinin önümüzdeki yıl atılması planlanan havaalanının kentin gelişmesi açısından da önemine değinen Tüzmen,bu projenin yöre halkı için önemine işaret etti.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ile havaalanı için görüşüldüğü ve Yıldırım’ın da projeye sıcak baktığı belirtildi.Geçen yıllarda havaalanı yapımın bölge halkının tepkisinin çektiğinin hatırlatılması üzerine Tüzmen,halkın bu havaalanı yapımına destek verdiği çünkü bu projenin sadece Adana için değil tüm bölge için yarar getireceğine inananların çoğunlukta olduğu belirtildi.

Çukurova Havaalanı,Suriye açısından da önemine dikkat çeken Tüzmen,geçen günlerde kaldırılan vize uygulamasının ve Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi’nin Suriyeli turislerin yoğun ziyaret ettiği Mersin’e de katkılarının azımsanmayacak derece de olacağını temenni ettini belirtti.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri