Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

ÇUKUROVA’YA HAVAALANI MÜJDESİ

Çukurova’ya Havaalanı yapılacak söylentileri Adanalıları heyecanlandırdı. Açıklamanın sahibi eski Devlet Bakanı Ak Parti Mersin Milletvekili KÜrşad TÜZMEN.Adana ve Mersin arasında uluslararası bir havaalanı yapmak için çalışmalar yapıldığı ve bu çalışmaların..

Kategori: Havacılık haberleri

Çukurova’ya Havaalanı yapılacak söylentileri Adanalıları heyecanlandırdı.

Açıklamanın sahibi eski Devlet Bakanı Ak Parti Mersin Milletvekili KÜrşad TÜZMEN.Adana ve Mersin arasında uluslararası bir havaalanı yapmak için çalışmalar yapıldığı ve bu çalışmaların en yakın zamanda kamuoyu ile paylaşılacağı belirtildi.Temelinin önümüzdeki yıl atılması planlanan havaalanının kentin gelişmesi açısından da önemine değinen Tüzmen,bu projenin yöre halkı için önemine işaret etti.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ile havaalanı için görüşüldüğü ve Yıldırım’ın da projeye sıcak baktığı belirtildi.Geçen yıllarda havaalanı yapımın bölge halkının tepkisinin çektiğinin hatırlatılması üzerine Tüzmen,halkın bu havaalanı yapımına destek verdiği çünkü bu projenin sadece Adana için değil tüm bölge için yarar getireceğine inananların çoğunlukta olduğu belirtildi.

Çukurova Havaalanı,Suriye açısından da önemine dikkat çeken Tüzmen,geçen günlerde kaldırılan vize uygulamasının ve Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi’nin Suriyeli turislerin yoğun ziyaret ettiği Mersin’e de katkılarının azımsanmayacak derece de olacağını temenni ettini belirtti.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri