Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Çekilişe katılın çift kişilik uçak bileti kazanın

Skyscanner, Borajet işbirliğiyle 10 kişiye çift kişilik uçak bileti kazanma şansı veriyor. Milyonlarca uçuşu,oteli ve araba kiralama fiyatlarını karşılaştırma olanağı veren Skyscanner ile bölgesel havayolu kavramını Türkiye’deki ilk ve tek..

Kategori: Havacılık haberleri

Skyscanner, Borajet işbirliğiyle 10 kişiye çift kişilik uçak bileti kazanma şansı veriyor.

Milyonlarca uçuşu,oteli ve araba kiralama fiyatlarını karşılaştırma olanağı veren Skyscanner ile bölgesel havayolu kavramını Türkiye’deki ilk ve tek örneği olan Borajet Havayolları tarafından yapılan kampanya çerçevesinde Münih,Berlin,Köln,Antalya veya Kıbrıs’a 10 adet çift kişilik uçak bileti verilecek.Yapmanız tek şey “Skyscanner” kampanya sayfasını ziyaret ederek gitmek istediğiniz şehri seçmek ve çekilişe katılım formunu yollamak.

Yarışmaya Katılım Koşulları

 • Formların nasıl doldurulacağı, giriş koşul ve şartlarının bir bölümüdür. Yarışmaya katılım ile bu koşul ve şartlar kabul edilmiş olur.
 • Katılım yalnızca Türkiye’de yaşayan, 18 yaşın üzerindekilere açıktır; yarışmayı düzenleyen şirketlerin yöneticileri, idarecileri, çalışanları ve yakın aile üyeleri katılamazlar.
 • Yarışmayı düzenleyen şirket kaybolan, geciken veya yanlış yönlendirilen girişlerden hiçbir biçimde sorumlu değildir.
 • E-posta başına yalnızca bir girişe izin verilir.
 • Eksik, anlaşılmaz, okunaksız veya girişlerin kabulünden sonra alınan veya gönderilen girişler geçersiz olacaktır ve kabul edilmeyecektir.
 • Kazanan e-postayla yoluyla da bilgilendirilecektir.
 • Ödül belirtildiği gibi kabul edilmelidir ve kazanan belirtildiği biçimde ödülü kullanamayacaksa herhangi bir tazminat ödenmeyecektir. Ödüller değiş tokuş edilemez ve karşılığında nakit veya diğer hizmet ve mal talep edilemez. Ödül diğer kişilere devredilemez.
 • Biletleme ve Seyahat dönemi 1 Aralık 2015-26 Mart 2016 tarihleri arasında olmalıdır.
 • Kampanya kapsamında uçuş yapılabilecek şehirler: Münih , Köln , Antalya, Berlin, Ercan
 • Direkt uçuşlar için geçerlidir . Aktarmalı gerçekleştirilmek istenen uçuşlar için geçerli olmayacaktır.
 • Ödül biletler , uçuştaki müsaitlik çerçevesinde kullandırılacaktır. Müsaitlik olmaması halinde alternatif tarihlerin değerlendirilmesi istenir.
 • Kampanya kapsamında verilecek olan biletler , ilgili parkurlarda 10 kişiye 2 kişilik , gidiş – dönüş olarak tahsis edilecek şekilde geçerlidir.
 • Kampanya çerçevesinde kazanılmış olan biletlertamamen hediye niteliğindedir ve sadece kazanan talihliler tarafından kullanılabilir. Para karşılığı ve/veya 3. kişilere devredilemez , kullandırılamaz.
 • Düzenlenmiş biletler üzerinde tarih değişikliği işlemi gerçekleştirilemez.
 • Vize, pasaport, yurtdışı vergi harcı gibi işlemlerden kazanan sorumludur.
 • Yarışmayı düzenleyenin haklı olarak kontrolü dışında olan ve yarışmayı düzenleyenin bu koşul ve şartlara uymasını engelleyen herhangi bir yasa, kusur, eylem veya durum olması durumunda yarışmayı düzenleyen yükümlülüklerini yerine getirme veya geç getirmeden sorumlu olmayacaktır ve yarışmayı düzenleyen bu yarışmayı iptal etme, sonlandırma veya değiştirme ya da askıya alma hakkına (uygulanabilir yasalar kapsamındadır) sahiptir.
 • Giriş ayrıntıları, Skyscannner’ın malı olarak kalır. Kazananın adı ve soyadı kazananın ödülü kabul etme zamanında yarışmayı düzenleyene aksini belirtmedikçe, yarışmayı düzenleyen veya Skyscaner tarafından promosyon amacıyla kullanılabilir
 • Skyscanner ve , BoraJet ödülün kabülünden kaynaklanan hiçbir verginin yükümlülüğünü kabul etmez.
 • Bu yarışmaya katılmak ücretsizdir. Satınalma zorunlu değildir.

Ticari, üçüncü taraf veya tüketici grubu başvuruları kabul edilmeyecektir.

Skyscanner Ltd, Web sitesinde yarısmanın sona erme tarihinden önce değişiklik veya sonlandırma bilgilerini yayınlayarak, yarışmayı sonlandırma veya değiştirme veya bu kuralları değiştirme hakkına sahiptir. Bir sorun yaşanması durumunda, Skyscanner Ltd şirketinin kararı son ve bağlayıcı olacaktır ve herhangi bir yazışma gerçekleştirilmeyecektir.

E-posta Gizlilik İlkesi Verileriniz diğer kişilere aktarılmayacaktır

Yarışma, 10.12.2015’de başlar, 29.12.2015 tarihinde sonlanır. Bu tarih ve saatten sonra katılanlar değerlendirilmeye alınmayacaktır. Sonuçlar 8.01.2016 tarihinde Skyscanner sosyal medya araçları aracılığıyla açıklanacaktır. Kazananlar e-posta yoluyla da haberdar edilecektir.

Değerlendirme, oluşturulacak bir juri tarafından en orijinal yanıta göre yapılacaktır. Juri üyelerinin kimlikleri katılımcılara Skyscanner aracılığıyla açıklanacaktır. Jüri üyelerimiz: Güneş Akdoğan (seyahat blogger: drummerlizard.com), Hande Çilek (seyahat blogger :gumuspusula.com), Sevil Deniz (seyahat blogger: sevildeniz.com) , Hüsnü Tavlaş (seyahat blogger: kendingez.com ve Murat Özkök (Skyscanner Pazarlama Müdürü).

Kazanan yarışmacılar, Skyscanner internet sitesinden ve soyal medya hesaplarından açıklanacaktır.

Skyscanner’ın kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, katılımcının o güne kadarki bütün katılım verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemeler sonucunda kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının bütün katılım verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri