Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Çay Döküldü,Uçak Acil İniş Yaptı

İkram sıarasında kabin memurunun bir bayan yolcunun üzerine çay dökmesi sonucunda uçak acil olarak en yakın havaalanına iniş gerçekleştirdi. Ekonomik hava taşımacılığı yapmasıyla ünlenen İrlandalı havayolu şirketi  RyanAİr,Liverpoll-Ponzan seferi sırasında..

Kategori: Havacılık haberleri

İkram sıarasında kabin memurunun bir bayan yolcunun üzerine çay dökmesi sonucunda uçak acil olarak en yakın havaalanına iniş gerçekleştirdi.

Ekonomik hava taşımacılığı yapmasıyla ünlenen İrlandalı havayolu şirketi  RyanAİr,Liverpoll-Ponzan seferi sırasında hostesin ikram sırasında çayı yolcunun üzerine dökmesi sonucunda kaptan pilot Bremen’e inişe geçti.Yolcunun acıyla kıvranması sonucunda bu kararı aldığını belirlenen kaptan pilot,Bremen’de sağlık görevlilerini uçağa çağırdı.Burada müdahale yapılan yolcu Bremen’de tedavi edilmek üzre bırakıldı.

Uçak bir süre daha bekledikten sonra normal uçuş rotasına devam etti.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri