Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Çanakkale-İstanbul Uçak Seferleri Yeniden Başladı

Bir süre önce yolcu yetersizliği nedeniyle seferleri durdurulan Çanakkale-İstanbul karşılıklı uçak seferleri yeniden başladı. Uçak seferlerini düzenleyen BoraJet firması’nın bir süre önce yeterli sayıda yolcunun bu uçuş hattını kullanmadığı ve..

Kategori: Havacılık haberleri

Bir süre önce yolcu yetersizliği nedeniyle seferleri durdurulan Çanakkale-İstanbul karşılıklı uçak seferleri yeniden başladı.

Uçak seferlerini düzenleyen BoraJet firması’nın bir süre önce yeterli sayıda yolcunun bu uçuş hattını kullanmadığı ve şirketin zarar ettiği gerekçesiyle rafa kaldırdığı Çanakkale-İstanbul karşılıklı uçak seferlerine yeniden başlaması nedeniyle şehrin önde gelenleri verdikleri demeçlerinde bu uçuş hattına Çanakkalelilerin sahip çıkması gerektiğinin altını çizdi.Tekrar uçuşları başlatan Bora,jet’e teşekkürlerini sunan Çanakkaleliler gerekli ilginin gösterileceğine inandıklarını ifade ettiler.

Borajet İstanbul-Çanakkale uçak seferlerinin 23 Mart 2012 tarihine kadar haftada dört gün,o tarihten sonra haftadada yedi gün İStanbul-Çanakkale karşılıklı uçak seferleri düzenleneceğini açıkladı.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri