Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Çanakkale Havalimanı’nı kullanacakların dikkatine

Çanakkale Havalimanı’nı kullanacak olan yolcular havaalanı giriş kapısını kullanamayacak. Havaalanı yetkilileri tarafından yapılan açıklamada,devam eden inşaat çalışmaları nedeniyle havaalanı yolcu giriş kapısının ikinci bir duyuruya kadarki süre içerisinde kullanılmayacağını söyledi.İnşaat..

Kategori: Havacılık haberleri

Çanakkale Havalimanı’nı kullanacak olan yolcular havaalanı giriş kapısını kullanamayacak.

Havaalanı yetkilileri tarafından yapılan açıklamada,devam eden inşaat çalışmaları nedeniyle havaalanı yolcu giriş kapısının ikinci bir duyuruya kadarki süre içerisinde kullanılmayacağını söyledi.İnşaat çalışmalarının devam ettiği süre içerisinde havaalanı yolcu girişlerinin Tayyareci Fethi Bey sokakta bulunan havaalanı giriş kapısından yapılacağını duyurdu.

Çanakkale Havalimanı’na haftanın yedi günü Anadolujet ve Borajet tarafından istanbul ile Ankara uçak seferleri düzenlenmektedir.

Etiketler:
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri