Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Çanakkale Havalimanı’nda yoğun güvenlik önlemleri

Çanakkale Kara Savaşları’nın 100. yıldönümü nedeniyle yapılacak etkinliklere bir çok ülkenin  devlet başkanının katılacak olması nedeniyle Çanakkale  Havalimanı’nda yoğun güvenlik önlemleri alındı. Çanakkale’de bugün yapılacak olan anma törenleri için kentte..

Kategori: Havacılık haberleri

Çanakkale Kara Savaşları’nın 100. yıldönümü nedeniyle yapılacak etkinliklere bir çok ülkenin  devlet başkanının katılacak olması nedeniyle Çanakkale  Havalimanı’nda yoğun güvenlik önlemleri alındı.

Çanakkale’de bugün yapılacak olan anma törenleri için kentte olağanüstü güvenlik önlemleri alındı.Bu güvenlik önlemlerinin en üst düzeyde olanı şüphesiz Çanakkale Havaalanı oldu.Şehirde bulunan Mehmetçik Anıtı ve İngiliz Anıtı’nda süzenlenecek törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bir çok devletin üst düzey temsilcileri katılacak.21 ülkenin anma törenlerine en üst düzeyde katılım sağlayacağını açıklaması ile bir çok ilden takviye güvenlik gücü de şehre takviye olarak geldi.Ayrıca şehir de sabah Anzak’ların şafak ayinine katılmak için de birçok Avustralya vatandaş şehirde bulunuyor.

Özellikle 1915 olaylarının Dünya kamuoyunda yanlış algılanması nedeniyle de Çanakkale’de olması muhtemel eylemlere karşı şehrin bir çok bölgesinde polis önlem aldı.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri