Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Çanakkale Havalimanı’nda yoğun güvenlik önlemleri

Çanakkale Kara Savaşları’nın 100. yıldönümü nedeniyle yapılacak etkinliklere bir çok ülkenin  devlet başkanının katılacak olması nedeniyle Çanakkale  Havalimanı’nda yoğun güvenlik önlemleri alındı. Çanakkale’de bugün yapılacak olan anma törenleri için kentte..

Kategori: Havacılık haberleri

Çanakkale Kara Savaşları’nın 100. yıldönümü nedeniyle yapılacak etkinliklere bir çok ülkenin  devlet başkanının katılacak olması nedeniyle Çanakkale  Havalimanı’nda yoğun güvenlik önlemleri alındı.

Çanakkale’de bugün yapılacak olan anma törenleri için kentte olağanüstü güvenlik önlemleri alındı.Bu güvenlik önlemlerinin en üst düzeyde olanı şüphesiz Çanakkale Havaalanı oldu.Şehirde bulunan Mehmetçik Anıtı ve İngiliz Anıtı’nda süzenlenecek törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bir çok devletin üst düzey temsilcileri katılacak.21 ülkenin anma törenlerine en üst düzeyde katılım sağlayacağını açıklaması ile bir çok ilden takviye güvenlik gücü de şehre takviye olarak geldi.Ayrıca şehir de sabah Anzak’ların şafak ayinine katılmak için de birçok Avustralya vatandaş şehirde bulunuyor.

Özellikle 1915 olaylarının Dünya kamuoyunda yanlış algılanması nedeniyle de Çanakkale’de olması muhtemel eylemlere karşı şehrin bir çok bölgesinde polis önlem aldı.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri