Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Bundesliga’da OnurAir sürprizi

OnurAir Almanya Bundesliga’da mücadele eden Werder Bremen’in ulaşım sponsoru oldu. Türk Hava Yolları’nın Avrupa’nın önemli futbol kulüpleri olan Barcelona,Borussia Dortmund’un sponsoru olarak ismini tüm Dünya’ya duyurması sonrası bir sponsorluk atağı da OnurAir’den..

Kategori: Havacılık haberleri

OnurAir Almanya Bundesliga’da mücadele eden Werder Bremen’in ulaşım sponsoru oldu.

Türk Hava Yolları’nın Avrupa’nın önemli futbol kulüpleri olan Barcelona,Borussia Dortmund’un sponsoru olarak ismini tüm Dünya’ya duyurması sonrası bir sponsorluk atağı da OnurAir’den geldi.Son zamanlarda Almanya merkezli uçuşlarında artış görülen en son Berlin uçuşlarına başlayan OnurAir bu sponsorluk anlaşması ile ismini gurbetçi vatandaşlarımızın yoğun yaşadığı Almanya’da daha fazla duyurmak istiyor.

Werder Bremen’in Frankfurt maçı öncesi OnurAir Genel Müdürü Teoman Tosun’a kulüp başkanı Klaus Filbry tarafından kulüp forması hediye edildi.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri