Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Bu Kursa Katılanlar THY’de Çalışacak

Türkiye İş Kurumu ve Nevşehir Kapadokya Meslek Yüksek Okulu ortak bir projeye imza atmaya hazırlanıyor.Proje kapsamında açılması planlanan uçak bakım teknisyenliği kursu ile eğitilecek personelin yarısı THY’de teknisyen olarak işe..

Kategori: Havacılık haberleri

Türkiye İş Kurumu ve Nevşehir Kapadokya Meslek Yüksek Okulu ortak bir projeye imza atmaya hazırlanıyor.Proje kapsamında açılması planlanan uçak bakım teknisyenliği kursu ile eğitilecek personelin yarısı THY’de teknisyen olarak işe başlayacak.

Kapadokya Meslek Yüksekokulu eğiticileri tarafından uçak bakım,onarım kursunun 6 ay sürmesi planlanıyor.Kursa katılacak olanlar başvuru yaptıktan sonra yazılı ve sözlü mülakata alınacağı açıklanırken kurs almaya hak kazanan kursiyerlere İŞKUR tarafından maddi katkıda yapılacak.Ayrıca kursiyerlerin mesleki sigortası da İŞKUR tarafından yatırılacak.

Kursun teorik kısmı Sabiha Gökçen Havalimanı içerisinde bulunan Kapadokya Meslek Yüksek Okulu yerleşkesinde,uygulamalı eğitim ise THY Teknik’in Atatürk Havalimanı’nda bulunan tesislerinde verileceği ifade edildi.

Kursa Son Müracat Tarihi:24 Nisan 2012

Yazılı Sınav:25 Nisan 2012

**Kursiyerlerin ingilizce diline hakimiyeti aranıyor.

**Kurs Hakkında ayrıntılı bilgi ve başvuru için BURAYA taklayınız.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri