Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Bu havalimanı 20 milyon euro zarar ediyor

Almanya’nın başkenti Berlin’de inşa edilen BER Havalimanı’nın açılış tarihinin ertelenmesi nedeniyle her ay yaklaşık 20 milyon euro zarar ediyor. Berlin şehrinin üçüncü havalimanı olacak olan BER Havalimanı’nın ocak ayından itibaren..

Kategori: Havacılık haberleri

Almanya’nın başkenti Berlin’de inşa edilen BER Havalimanı’nın açılış tarihinin ertelenmesi nedeniyle her ay yaklaşık 20 milyon euro zarar ediyor.

Berlin şehrinin üçüncü havalimanı olacak olan BER Havalimanı’nın ocak ayından itibaren üç kez açılış tarihinin ertelenmesi nedeniyle açılış hikayesi tam kaosa döndü.Açılışının ertelenmesinin nedeni olarak yönetici kademesinde ortaya çıkan fikir uyuşmazlıkları gösteriliyor.Özellikle havalimanı yapılışı sırasında uçakların güzergah noktasında ve inişe geçti rota üzerinde bulunan doğal parkın bulunması da çevrecilerin tepkisine yol açıyor.Bu doğal park üzerinde mevsim kuşlarının yoğun olarak sürü halinde göç yolu olarak kullanması da projenin eksik yönünü ortaya koyuyor.

Havalimanının bu durumuna AB Komisyonu’nun müdahale edebileceği kulislerde konuşuluyor.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri