Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Bu Görüntüler Pilotları Yaktı

Hindistan’da faaliyetlerini sürdürmekte olan Spicetjet Havayolları’na ait uçakta,seyahat sırasında çekilen görüntüler pilotları işinden etti. SpiceJet Havayolları uçağında bir yolcu tarafından çekilen görüntüler sonrası,havayolu şirketi iki pilotun işine son verdi.Üç dakikalık..

Kategori: Havacılık haberleri

Hindistan’da faaliyetlerini sürdürmekte olan Spicetjet Havayolları’na ait uçakta,seyahat sırasında çekilen görüntüler pilotları işinden etti.

SpiceJet Havayolları uçağında bir yolcu tarafından çekilen görüntüler sonrası,havayolu şirketi iki pilotun işine son verdi.Üç dakikalık videoda uçağın seyir halinde iken kabin ekibinin yolcuları eğlendirmek için dans ettiği görülürken,pilotun da sans eden mürettebata ayak uydurduğu görüldü.Videonun video sitelerine düşmesi sonrası havayolu şirketi iki pilotun da işine hemen son verdi.

İşte Pilotları Yakan O Video

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vL0ZpsH5BpI[/youtube]

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri