Son Dakika Havacılık Haberleri

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

THY; Türk Kaptan Pilot ve II. Pilot ilanı yayınladı

Türk Hava Yolları pilot alımı yapacağını yayınlamış olduğu ilan ile kamuoyuna duyurdu. Başvuru Şartları; Farklı...
22/05/16 - 10:22 Yorum sayisi 0(0)

Onur Air deneyimli kabin memuru arıyor

Onur Air yayınlamış olduğu ilan ile Antalya merkezli uçuşlarda görevlendireceği deneyimli kabin memurları aradığını duyurdu....
11/05/16 - 9:58 Yorum sayisi 0(0)

Brüksel Havalimanı’na terör saldırısı

Kategori: Havacılık haberleriEklenme Tarihi: Mar 22nd, 2016

Brüksel Havalimanı’na yapılan terör saldırısında ilk belirlemelere göre 23 kişi öldü,35 kişi de yaralandı.

Avrupa’nın en önemli havalimanlarından olan Belçika’da bulunan Brüksel Havavalimanı’na yerel saatle 08:00 sıralarında intihar saldırısı meydana geldi. Peşpeşe iki patlamanın meydana geldiği havalimanında ilk gelen bilgilerde 13 kişinin hayatını kaybettiği öğrenilirken sonrasında şehirde faaliyette bulunan metroda canlı bomba olduğu tahmin edilen bir intihar saldırısı daha meydana geldi.

Belçika haber ajansları son olarak 23 kişinin hayatını kaybettiği,35 kişinin ise yaralandığı bilgisini paylaştı.Patlama esnasında İstanbul-Brüksel seferini yapan Türk Hava Yolları’na ait yolcu uçağı Lierge şehrine yönlendirildi.Ayrıca patlama esnasında Brüksel’den İstanbul’a kalkış yapmak üzere Türk Hava Yolları’na ait TK 1937 sefer sayılı yolcu uçağının kalkışına izin verilmedi.

Belçika sivil havacılık yetkilileri halen uçuşlara kapalı tutulan Brüksel Havalimanı’nda 23 Mart 2016 saat:06.00’ya kadar uçuş yapılmayacağını duyurdu.

Brüksel  Havalimanı’na terör saldırısı
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Ana Sayfa