Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Brüksel Havalimanı’na terör saldırısı

Brüksel Havalimanı’na yapılan terör saldırısında ilk belirlemelere göre 23 kişi öldü,35 kişi de yaralandı. Avrupa’nın en önemli havalimanlarından olan Belçika’da bulunan Brüksel Havavalimanı’na yerel saatle 08:00 sıralarında intihar saldırısı meydana..

Kategori: Havacılık haberleri

Brüksel Havalimanı’na yapılan terör saldırısında ilk belirlemelere göre 23 kişi öldü,35 kişi de yaralandı.

Avrupa’nın en önemli havalimanlarından olan Belçika’da bulunan Brüksel Havavalimanı’na yerel saatle 08:00 sıralarında intihar saldırısı meydana geldi. Peşpeşe iki patlamanın meydana geldiği havalimanında ilk gelen bilgilerde 13 kişinin hayatını kaybettiği öğrenilirken sonrasında şehirde faaliyette bulunan metroda canlı bomba olduğu tahmin edilen bir intihar saldırısı daha meydana geldi.

Belçika haber ajansları son olarak 23 kişinin hayatını kaybettiği,35 kişinin ise yaralandığı bilgisini paylaştı.Patlama esnasında İstanbul-Brüksel seferini yapan Türk Hava Yolları’na ait yolcu uçağı Lierge şehrine yönlendirildi.Ayrıca patlama esnasında Brüksel’den İstanbul’a kalkış yapmak üzere Türk Hava Yolları’na ait TK 1937 sefer sayılı yolcu uçağının kalkışına izin verilmedi.

Belçika sivil havacılık yetkilileri halen uçuşlara kapalı tutulan Brüksel Havalimanı’nda 23 Mart 2016 saat:06.00’ya kadar uçuş yapılmayacağını duyurdu.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri