Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Brüksel Havalimanı’na terör saldırısı

Brüksel Havalimanı’na yapılan terör saldırısında ilk belirlemelere göre 23 kişi öldü,35 kişi de yaralandı. Avrupa’nın en önemli havalimanlarından olan Belçika’da bulunan Brüksel Havavalimanı’na yerel saatle 08:00 sıralarında intihar saldırısı meydana..

Kategori: Havacılık haberleri

Brüksel Havalimanı’na yapılan terör saldırısında ilk belirlemelere göre 23 kişi öldü,35 kişi de yaralandı.

Avrupa’nın en önemli havalimanlarından olan Belçika’da bulunan Brüksel Havavalimanı’na yerel saatle 08:00 sıralarında intihar saldırısı meydana geldi. Peşpeşe iki patlamanın meydana geldiği havalimanında ilk gelen bilgilerde 13 kişinin hayatını kaybettiği öğrenilirken sonrasında şehirde faaliyette bulunan metroda canlı bomba olduğu tahmin edilen bir intihar saldırısı daha meydana geldi.

Belçika haber ajansları son olarak 23 kişinin hayatını kaybettiği,35 kişinin ise yaralandığı bilgisini paylaştı.Patlama esnasında İstanbul-Brüksel seferini yapan Türk Hava Yolları’na ait yolcu uçağı Lierge şehrine yönlendirildi.Ayrıca patlama esnasında Brüksel’den İstanbul’a kalkış yapmak üzere Türk Hava Yolları’na ait TK 1937 sefer sayılı yolcu uçağının kalkışına izin verilmedi.

Belçika sivil havacılık yetkilileri halen uçuşlara kapalı tutulan Brüksel Havalimanı’nda 23 Mart 2016 saat:06.00’ya kadar uçuş yapılmayacağını duyurdu.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri