Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

British Airways uçağı alev aldı: 14 yaralı

British Airways yolcu uçağı kalkışı öncesinde sol motoru alev aldı.Uçakta bulunan 14 yolcu yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. ABD’nin Las Vegas eyaletinden İngiltere’nin Londra kentine gitmek üzere McCarran Havalimanı’nda yapan İngiliz..

Kategori: Havacılık haberleri

British Airways yolcu uçağı kalkışı öncesinde sol motoru alev aldı.Uçakta bulunan 14 yolcu yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

ABD’nin Las Vegas eyaletinden İngiltere’nin Londra kentine gitmek üzere McCarran Havalimanı’nda yapan İngiliz merkezli havayolu şirketine ait Boeing 777 tipi yolcu uçağı 159 yolcu ve 13 mürettebatı ile kalkış hazırlığı yapan yolcu uçağının sol motor kısmı birden alev aldı ve yanmaya başladı.Olay sırasında uçağın içerisine dolan duman nedeniyle panik oluşurken olaylar sırasında 14 yolcu yaralandı. İtfaiyenin müdahalesi ile yangın hemen söndürülürken şirket yetkilileri olayın nedeni ile soruşturmanın başladığını açıklarken uçağın 1998 üretilmiş olduğu öğrenildi.

Etiketler: ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri