Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Breitling Pilot Saatlerinde İnanılmaz İndirim

Ülkemizde ve dünya genelinde gerçekleştirilen sporlar ve faaliyetler ile bu faaliyetlerde yer alan kişilerin kullanma tercihinde bulunduğu ürün ve hizmetler ön plana çıkmaktadır. Başarıları ile geniş bir kitleye adını duyurmayı..

Kategori: Genel

Ülkemizde ve dünya genelinde gerçekleştirilen sporlar ve faaliyetler ile bu faaliyetlerde yer alan kişilerin kullanma tercihinde bulunduğu ürün ve hizmetler ön plana çıkmaktadır. Başarıları ile geniş bir kitleye adını duyurmayı başaran bu kişiler, bir dönem ürün ve hizmet tercihi ile hem firmalara hem de reklamcılık sektörüne de hizmet vermiştir. Hayranları üzerinde etki sahibi olmaları ile tercihleri tercih edilmiş, bir idol olma konusunda da başarılı olmuşlardır. Havacılık sektörü ile yakinen bir ilişki kurulan Breitling saat markası bu konuda oldukça başarılı bir faaliyet gerçekleştirmiştir. Marka İsviçre de üretilen bir saat markası olarak tanındığı kadar pilotlar için üretilen saatler olma konusunda da ciddi bir üne sahip olmaktadır. Belki de İsviçre’nin pilot saati üretme konusunda en ünlü üreticilerinin başında gelmektedir. Uzun yıllardır bu kategoride hizmet sunan şirket, verdiği hizmet ile gittikçe daha fazla itibara sahip olunan bir konuma yükselmektedir. Breitling saat modellerinin önemli bir kısmı havacılık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda üretilmiş olsa da, guatrız mekanizma ile çalışan 3000 metreye kadar su geçirmeyen dalış saatleri de büyük yankıya sahiptir. Lüks saatlere uygun olan ileri teknoloji ve dayanıklılık özelliklerini bir tasarım altında toplayabilen bir üretici olarak tanınmaktadır. Havacılık sektörüne hizmet sunan saatleri ile uçuş saatlerinin hesaplanması ve acil durum sinyallerinin iletilebilmesi mümkün olmaktadır. Emergency modelin özellikleri arasında yer alan acil durum sinyali ile kurtarma operasyonlarında kullanılmaktadır. Kalite güven ve işlevselliğe önem veren yapıya sahipseniz Breitling saatler incelenmeye değer nadide parçalar arasında yer almaktadır.

Havacılık sektörü eğlenceli yönler içerdiği gibi oldukça tehlikeli durumları da bünyesinde barındırmaktadır. Breitling saat markası bu konuda hem kalitesi ile hem de işlevsel özellikleri ile ön plana çıkmayı başarmış güvenilir firmalar arasında yerini almaktadır. Müşteriler için önem arz eden diğer markalar arasında yer alan ve köklü geçmişi ile adından söz ettiren Casio saat ve saat modelleri teknolojik özellikleri ile her dönem damga vuran modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Kamera, hesap makinesi ve ses sistemleri gibi işlevsel özellikleri teknoloji rüzgârını estirme konusunda son derece başarılı çalışmalarını göstermektedir. 1946 yılında kurulmuş bir marka olarak 1951 yılında Japon teknolojisini saatlerine yansıtarak saat trendleri konusunda belirleyici rol üstlenmektedir. Teknoloji ile yakından ilgilenen müşterilerinin bir numaralı tercihi olan Casio saatler, her yaşa ve her zevke uygun modellerini kullanıcılarına sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Üretim yapılan her saat modelinde apayrı bir çizgi yakalayan Casio saatler G-Shock saatler spor saat modeli alanında görülmemiş bir yaratıcılığa imza atmıştır. Spor ve haddinden fazla olumsuz koşullara meydan okuyan yapıları ile dayanıklılığını her durumda vurgulamaktadır. Darbelere karşı dayanıklılık, su geçirmezlik ve donma noktasının çok altında gerçekleşen aktiviteler ve zorlu şartlarda bile kalitesinden ödün vermemesi ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Çeşitli spor faaliyetleri ve aktivitelerde tercih edilirliği maksimum seviyede seyreden saat markası ve modelleri arasında yer almaktadır.

Her geçen gün artan teknolojik yenilikler ve özgünlük yarışına kapılan firmalar, her ürün de olduğu gibi kullanım alanına uygun saat üretiminde de hızına hız katmaktadır. Teknolojinin etkisi ile daha kısa sürede daha işlevsel özellikler içeren saatlerin oluşturulması, firmalar arası rekabetin artması ile mevcut müşterinin korunarak potansiyel müşteri kapasitesinin artırılması ve zorlu şartlarda kullanıma uygun saatler ile tercih edilirliğin arttırılması unsurları önem arz etmektedir. Genellikle kadınların daha fazla önem verdiği takı ve aksesuar kullanımı; saat konusunda erkeklerin ciddi anlamda talep ettiği bir alanı işaret etmektedir. Erkek saatleri ve bayan saat modelleri arasında renk ve görünüş farklılıkları mevcut olsa bile işlevsel olarak hiçbir fark gözetilmeden özenle üretim yapılmaktadır. Günümüzde erkeklerin aktif olduğu havacılık, dalış ve benzeri faaliyetlerde kadınlarında aktif olarak yer almaya başlaması ile hem kalite hem de işlevsel özellikleri ile ihtiyaca uygun kullanıma sunulmaktadır. Hava şartlarına bağlı olarak olumlu ve olumsuz uçuşların gerçekleştiği havacılık sektöründe; pilotlara kolaylık sağlayan ve kötü şartlarda dahi hiçbir etkiye kapılmadan işlevlerini yerine getiren saatler hayat kurtaran niteliklere sahip olmaktadır. Aynı şekilde gelişmiş teknoloji ürünleri arasında yer alan Breiting saatleri başta olmak üzere dünyaya yayılan bir üne ve başarıya sahip saat modelleri, inanılmaz uygulamalarda başkahraman olarak faydalanılan cihazlar olarak da karşımıza çıkmaktadır. Astronot Scott Carpenter’in yaptığı uzay yolculuğu ve bu yolculukta dünyada gündüz mü, gece mi olduğunu anlayabilmek için kullandığı saatler bu konuya ışık tutabilecek bir örnek olarak verilebilmekte ve gerçekçi yapısı ile güven aşılamaktadır.

Konu Yazari: mavi_dus (Tolga Savaş)
...

Kapali

Havacılık Haberleri