Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

BORAJET

Borajet,2008 yılında başlatmış olduğu gelişme çalışmaları doğrultusunda sivil havacılığımızda yer edinmeye başlayan yeni bir havayolu firmamızdır. “Sınırların Ötesinde” ilkesini benimsemiş olan Borajet, toplam kalite anlayışını benimsemiş,havacılık emniyet kurallarından hiçbir zaman..

Kategori: Havayolu şirketleri

Borajet,2008 yılında başlatmış olduğu gelişme çalışmaları doğrultusunda sivil havacılığımızda yer edinmeye başlayan yeni bir havayolu firmamızdır.

“Sınırların Ötesinde” ilkesini benimsemiş olan Borajet, toplam kalite anlayışını benimsemiş,havacılık emniyet kurallarından hiçbir zaman ödün vermeyen,güvenilir bir marka olmayı amaç edinmiş bir şirkettir.

Şu an itibariyle Adana,Alanya,Ankara,Antalya,Bodrum,Çanakkale,Diyarbakır,Edremit,Ercan ,İstanbul,Mardin, Nevşehir,Siirt,Tokat,Trabzon,Van,Zonguldak,Van havaalanlarında uçuş faaliyetlerini sürdüren Borajet kısa zaman içerisinde büyük bir gelişme göstermiştir.

Borajet İletişim Bilgileri:

Adres:İDTM blokları A 3 blok kat:5 Yeşilköy/İSTANBUL

Telefon:0212 4652878

Fax:0212 465 28 82

Müşteri Hizmetleri: 444 26 72

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri