Son Dakika Havacılık Haberleri

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

THY; Türk Kaptan Pilot ve II. Pilot ilanı yayınladı

Türk Hava Yolları pilot alımı yapacağını yayınlamış olduğu ilan ile kamuoyuna duyurdu. Başvuru Şartları; Farklı...
22/05/16 - 10:22 Yorum sayisi 0(0)

Onur Air deneyimli kabin memuru arıyor

Onur Air yayınlamış olduğu ilan ile Antalya merkezli uçuşlarda görevlendireceği deneyimli kabin memurları aradığını duyurdu....
11/05/16 - 9:58 Yorum sayisi 0(0)

Borajet yolcuları hem üzdü hem sevindirdi

Kategori: Havacılık haberleriEklenme Tarihi: Oca 2nd, 2015

Yenilenmiş yüzü ile faaliyetleri sürdüren Borajet yolculardan aldığı övgü kadar yapılan eleştirilerden de nasibini alıyor.

Embraer E190 tipi uçakları ile yolculara en iyi hizmeti vermeye çalışan Borajet,yeni yılda yolcularına yapmış olduğu jest ile yolcularını mutlu etti.31 Aralık 2014 tarihli uçuşlarda Borajet’i kullanan yolcularına seyahat sırasında tüm hatlarda kullanılmak üzere tek yön uçak bileti armağan eden borajetin yapmış olduğu jest yolcularını sevindirdi.Yolcular bu jest sonrasında Borajet’in hediyesine teşekkür etti.Ancak sevinen yolcular kadar Borajet’in hizmeti konusunda öfkeli olan yolcularda düşüncelerini sosyal ortamlarda paylaşıyor.Özellikle geçtimiz hafta içerisi Borajet’in İzmir seferini kullanmak üzere şirketten bilet alan yolcu,uçağın iki saat rötar yapması konusunda düşüncelerini paylaştı.Özellikle iki saatlik rötar süresince hava yolu şirketinin ilgisizliğinden yakındılar.

Borajet bilindiği üzere 6 uçaktan oluşan filoya sahip.Ayrıca şirket gelecek yıllarda teslim almak üzere 10 adet uçak siparişi verdi.

Borajet yolcuları hem üzdü hem sevindirdi
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Ana Sayfa