Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Borajet yolcuları hem üzdü hem sevindirdi

Yenilenmiş yüzü ile faaliyetleri sürdüren Borajet yolculardan aldığı övgü kadar yapılan eleştirilerden de nasibini alıyor. Embraer E190 tipi uçakları ile yolculara en iyi hizmeti vermeye çalışan Borajet,yeni yılda yolcularına yapmış..

Kategori: Havacılık haberleri

Yenilenmiş yüzü ile faaliyetleri sürdüren Borajet yolculardan aldığı övgü kadar yapılan eleştirilerden de nasibini alıyor.

Embraer E190 tipi uçakları ile yolculara en iyi hizmeti vermeye çalışan Borajet,yeni yılda yolcularına yapmış olduğu jest ile yolcularını mutlu etti.31 Aralık 2014 tarihli uçuşlarda Borajet’i kullanan yolcularına seyahat sırasında tüm hatlarda kullanılmak üzere tek yön uçak bileti armağan eden borajetin yapmış olduğu jest yolcularını sevindirdi.Yolcular bu jest sonrasında Borajet’in hediyesine teşekkür etti.Ancak sevinen yolcular kadar Borajet’in hizmeti konusunda öfkeli olan yolcularda düşüncelerini sosyal ortamlarda paylaşıyor.Özellikle geçtimiz hafta içerisi Borajet’in İzmir seferini kullanmak üzere şirketten bilet alan yolcu,uçağın iki saat rötar yapması konusunda düşüncelerini paylaştı.Özellikle iki saatlik rötar süresince hava yolu şirketinin ilgisizliğinden yakındılar.

Borajet bilindiği üzere 6 uçaktan oluşan filoya sahip.Ayrıca şirket gelecek yıllarda teslim almak üzere 10 adet uçak siparişi verdi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri