Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Borajet yolcuları hem üzdü hem sevindirdi

Yenilenmiş yüzü ile faaliyetleri sürdüren Borajet yolculardan aldığı övgü kadar yapılan eleştirilerden de nasibini alıyor. Embraer E190 tipi uçakları ile yolculara en iyi hizmeti vermeye çalışan Borajet,yeni yılda yolcularına yapmış..

Kategori: Havacılık haberleri

Yenilenmiş yüzü ile faaliyetleri sürdüren Borajet yolculardan aldığı övgü kadar yapılan eleştirilerden de nasibini alıyor.

Embraer E190 tipi uçakları ile yolculara en iyi hizmeti vermeye çalışan Borajet,yeni yılda yolcularına yapmış olduğu jest ile yolcularını mutlu etti.31 Aralık 2014 tarihli uçuşlarda Borajet’i kullanan yolcularına seyahat sırasında tüm hatlarda kullanılmak üzere tek yön uçak bileti armağan eden borajetin yapmış olduğu jest yolcularını sevindirdi.Yolcular bu jest sonrasında Borajet’in hediyesine teşekkür etti.Ancak sevinen yolcular kadar Borajet’in hizmeti konusunda öfkeli olan yolcularda düşüncelerini sosyal ortamlarda paylaşıyor.Özellikle geçtimiz hafta içerisi Borajet’in İzmir seferini kullanmak üzere şirketten bilet alan yolcu,uçağın iki saat rötar yapması konusunda düşüncelerini paylaştı.Özellikle iki saatlik rötar süresince hava yolu şirketinin ilgisizliğinden yakındılar.

Borajet bilindiği üzere 6 uçaktan oluşan filoya sahip.Ayrıca şirket gelecek yıllarda teslim almak üzere 10 adet uçak siparişi verdi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri