Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

BORAJET TOKAT’A SEFER BAŞLATTI

  Türkiye’de bölgesel havacılıkta eksiği görüp bu alanda kendini geliştirmeyi ilke edinen Borajet,Turboprop pervaneli uçaklarla yıllardır kullanılmayan Tokat Havaalanına uçuşa başladı.   azami 74 koltuk kapasiteli Turboprop ATR 72-500 tipi..

Kategori: Havacılık haberleri

  Türkiye’de bölgesel havacılıkta eksiği görüp bu alanda kendini geliştirmeyi ilke edinen Borajet,Turboprop pervaneli uçaklarla yıllardır kullanılmayan Tokat Havaalanına uçuşa başladı.

  azami 74 koltuk kapasiteli Turboprop ATR 72-500 tipi pervaneli uçaklarla bölgesel havacılığa giren Borajet,geri planda kalmış havaalanlarına uçuşlarıyla bu havalanlarına canlılık getiriyor.Borajet Genel Müdürü Kadir PEKER,uçakların 66 yolcu kapasitesi ile kullanılacağını söyledi.İlk olarak Tokat’a uçuşunu gerçekleştirdiklerini ardından da  İstanbul ile Zonguldak Çaycuma arası uçuşlarına devam ettirdiklerini belirtti.Uçakların her birinin 10 milyon dolara mal olduğu ve uçakların Aitalia firmasından alındığı ifade edildi.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri