Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Bombardier İzmir’e Uçak Bakım Tesisi Kuracak

Dünyanın sayılı uçak bakım şirketlerinden olan Kanada merkezli şirket Bombardier İzmir’e bakım tesisi kurmak için kolları sıvadı.İzmir’e 4 kişilk bir heyet yollayan Bombardier,İzmir’de şehrin tesis için koşullarının uyup uymayacağı hakkında bilgileri..

Kategori: Havacılık haberleri

Dünyanın sayılı uçak bakım şirketlerinden olan Kanada merkezli şirket Bombardier İzmir’e bakım tesisi kurmak için kolları sıvadı.İzmir’e 4 kişilk bir heyet yollayan Bombardier,İzmir’de şehrin tesis için koşullarının uyup uymayacağı hakkında bilgileri THY Bakım A.Ş yetkililerinden bilgi aldı.

Bombardier’in İzmir’i tercih etmesinde Türkiye’de ilk defa kurulan Havacılık ve Uzay Kümelenmesinin İzmir merkezli olması olarak gösteriliyor.Dünyanın sayılı şirketlerinin bu çalışmalara yakın olmak için İzmir’de yatırım yapmaları bekleniyor.İzmir’in istihdamını arttırmaya yönelik olan bu çalışmalar izmirlileri sevindiriyor.İşsiz gençlere iş olanağı sunacak bu tür yatırımlarla İzmir’in galişimin hızlanacağı ifade ediliyor.

Bombardier heyeti gerekli çalışmaları yaptıktan sonra Kanada’da raporlarını genel merkeze sunacak ve üst yöneticiler kararlarını verecek.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri