Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Boieng 1.100 İşçi Çıkartacak

ABD merkezli uçak üretim şirketi Boieng firması 1.100 işçisini işten çıkaracağını açıkladı.İşten çıkarılacak olan orta seviyede idari yöneticiler,mühendisler,muhasebe elemanları ve teknik montajda çalışanlar arasından olacak. Boieng,son zamanlarda C-17 tipi askeri..

Kategori: Havacılık haberleri

ABD merkezli uçak üretim şirketi Boieng firması 1.100 işçisini işten çıkaracağını açıkladı.İşten çıkarılacak olan orta seviyede idari yöneticiler,mühendisler,muhasebe elemanları ve teknik montajda çalışanlar arasından olacak.

Boieng,son zamanlarda C-17 tipi askeri uçaklara olan talebin düşmesi nedeniyle böyle bir karar aldıkları söyleniyor.1993 yılından itibaren üretilmeye başlanan C-17’ler yılda 14 tane üretiliyordu.Azalan talep ile yıllık 10 adete kadar düştüğü ifade edilen üretim sayısına paralel olarak ihtiyaç duyulan işgücü ile birlikte işten çıkarılma kaçınılmaz olduğu belirtildi.

Çıkarılmanın yıl içerisinde kademeli olarak bu yıl içerisinde olacağı ifade edildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri