Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Boeing Yerli Uçak İçin Destek Verecek

Boeing Türkiye ve Kuzey Afrika Başkanı Bernard J.Dunn yaptığı açıklama ile Türkiye’ye yerli uçak üretimi için destek sözü verdi. Dünya’nın en önemli uçak üretim şirketlerinden olan Boeing,şirketin 20 yıllık plan..

Kategori: Havacılık haberleri

Boeing Türkiye ve Kuzey Afrika Başkanı Bernard J.Dunn yaptığı açıklama ile Türkiye’ye yerli uçak üretimi için destek sözü verdi.

Dünya’nın en önemli uçak üretim şirketlerinden olan Boeing,şirketin 20 yıllık plan ve projelerini açıklamak üzere  İstanbul’a geldi.İstanbul’da basının karşısına çıkan Dunn,basın mensuplarının sorularını cevaplarken Türkiye’nin hayalini kurduğu yerli uçak yapımı konusunda önemli açıklamalarda bulundu.Türkiye’nin özellikle son 10 yılda havacılık sektörünün en hızlı büyüyen ülke konumunda olduğunun altını çizen başarılı yönetici,uçak üretimi için Türkiye’nin gerekli birikime ve teknolojiye sahip olduğunu,Boeing olarak istek gelmesi durumunda yardım etmekten memnuniyet duyacağını,ifade etti.

Bernard J.Dunn,basın toplantısı sonrası havacılık sektöründe faliyet gösteren şirket yöneticileriyle görüştü.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri